Hotbath Archie Uitloop – 15 cm – Geborsteld gunmetal PVD – AR096-15BGP
Artikelnummer: AR096-15BGP
€ 304,00
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Deze uitloop is een perfecte aanvulling op elke badkamer dankzij zijn moderne en stijlvolle design
- Het is vervaardigd uit duurzaam materiaal dat bestand is tegen dagelijks gebruik, wat zorgt voor een lange levensduur
- De unieke geborstelde gunmetal PVD-afwerking geeft een elegant en verfijnd tintje aan uw badkamer
- Dankzij de eenvoudige installatie kunt u snel en gemakkelijk uw badkamer upgraden
- Met een lengte van 15 cm biedt de uitloop voldoende bereik voor comfortabel gebruik
- Het product is een prachtige weerspiegeling van het bekende merk, bekend om zijn kwaliteitsproducten
Voeg een vleugje verfijning en klasse toe aan uw badkamer met de Hotbath Archie Uitloop. Dit prachtig ontworpen product is meer dan alleen een functioneel element van uw sanitaire inrichting, het is een stijlstatement.
Hoge kwaliteit, duurzaamheid en elegantie
De Hotbath Archie Uitloop is vervaardigd uit duurzaam materiaal, wat zorgt voor een lange levensduur. Het is bestand tegen dagelijks gebruik en blijft vele jaren mooi. Het product is afgewerkt met een unieke geborstelde gunmetal PVD-afwerking, die een elegant en verfijnd tintje aan uw badkamer geeft. Het moderne en stijlvolle design maakt het een perfecte aanvulling op elke badkamer.
Makkelijke installatie en comfortabel gebruik
Dankzij de eenvoudige installatie kunt u uw badkamer snel en gemakkelijk upgraden met de Hotbath Archie Uitloop. Met een lengte van 15 cm biedt de uitloop voldoende bereik voor comfortabel gebruik. Bovendien is het product een prachtige weerspiegeling van het bekende Hotbath merk, bekend om zijn kwaliteitsproducten. Laat uw badkamer stralen met deze elegante en duurzame uitloop.
Specificaties
| serie | Archie |
|---|---|
| diepte-uitloop | 15 cm |
| dikte | 2 cm |
| ean-code | 8720629191201 |
| glansgraad | Mat |
| kleur | Geborsteld gunmetal PVD |
| maat-aansluiting-aanvoer | 1/2" |
| materiaal | RVS 316 |
| merk | Hotbath |
| met-omstelinrichting | Nee |
| met-watervalstraal | Nee |






















