Wiesbaden Spiegel Wiesbaden Quatro dimbare LED condensvrij 80x60x3.5cm – 38.4111
Artikelnummer: 38.4111
€ 309,00
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Verstel de verlichting naar wens dankzij de dimfunctie
- Altijd een helder zicht, zelfs na een warme douche, dankzij de condensvrije technologie
- De afmetingen van 80x60x3.5cm zorgen voor een ruime reflectie
- Voegt een modern tintje toe aan elke badkamer
- Eenvoudige montage voor een naadloze integratie in uw ruimte
- Duurzaam en betrouwbaar met de kwaliteitsgarantie van het merk
Voeg een vleugje moderniteit toe aan uw badkamer met deze prachtige spiegel. Met zijn dimbare LED-verlichting kunt u de helderheid aanpassen aan uw behoeften, of u nu bezig bent met uw ochtendroutine of u zich voorbereidt op een avondje uit.
Een helder zicht, altijd
Zeg vaarwel tegen condens na een warme douche. Deze spiegel is uitgerust met een condensvrije technologie, wat betekent dat u altijd een helder zicht heeft, ongeacht de temperatuur in uw badkamer.
Ruime reflectie
Met zijn afmetingen van 80x60x3.5cm zorgt deze spiegel voor een ruime reflectie, waardoor u zich gemakkelijk kunt klaarmaken in de ochtend of zich kunt opfrissen na een lange dag.
Deze spiegel is niet alleen functioneel, maar ook stijlvol. Het voegt een modern tintje toe aan elke badkamer, ongeacht de stijl van uw interieur. En dankzij de eenvoudige montage kunt u genieten van een naadloze integratie in uw ruimte.
Als u op zoek bent naar duurzaamheid en betrouwbaarheid, dan is deze spiegel de perfecte keuze. Het is vervaardigd door een bekend merk dat bekend staat om zijn kwaliteitsproducten, dus u kunt erop vertrouwen dat het lang meegaat en u de beste prestaties biedt.
Specificaties
| serie | Quatro |
|---|---|
| breedte | 80 cm |
| diepte | 3.5 cm |
| ean-code | 8718858071111 |
| hoogte | 60 cm |
| merk | Wiesbaden |
| met-sensor | |
| met-verlichting | |
| montage | Wand |
| kleur-lijst | |
| met-anticondens | |
| met-instelbare-kleurtemperatuur | |
| met-touch-knop | |
| type-verlichting | Geïntegreerd |
| vorm | Rechthoek |
| energieklasse | A |
| bluetooth | Nee |
| softclose | Nee |
| inclusief-verlichting | Ja |
| spiegelverwarming | Ja |
| inclusief-radio | Ja |
| spatwaterdicht | Ja |
| stopcontact | Nee |





















