Wiesbaden Wiesbaden Douchecabine Skyline – Hoekinstap – 100x100x200cm – 8mm Helder Glas NANO Coating – Mat Zwart – 20.3717
Artikelnummer: 20.3717
€ 599,00
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Het merk Wiesbaden staat bekend om zijn kwaliteit en duurzaamheid
- De douchecabine is gemakkelijk te installeren, dankzij de hoekinstap opstelling
- Het 8mm heldere glas zorgt voor een ruimtelijk gevoel in uw badkamer
- De NANO coating maakt de douchecabine zeer onderhoudsvriendelijk
- De mat zwarte afwerking geeft een stijlvolle, moderne uitstraling
- Met een afmeting van 100x100x200cm past deze cabine in de meeste badkamers
Transformeer uw badkamer met de Wiesbaden Douchecabine Skyline. Deze hoekinstap douchecabine is niet alleen ruimtebesparend, maar ook stijlvol en functioneel. Het 8mm heldere glas en de mat zwarte afwerking zorgen voor een moderne, minimalistische uitstraling, terwijl de NANO coating zorgt voor gemakkelijke reiniging en onderhoud.
Modern design ontmoet functionaliteit
De Wiesbaden Douchecabine Skyline biedt een perfect evenwicht tussen stijl en functionaliteit. De mat zwarte afwerking is niet alleen trendy, maar ook zeer duurzaam. Het 8mm dikke heldere glas zorgt voor een ruimtelijk gevoel en laat veel licht door. De NANO coating op het glas zorgt ervoor dat water en vuil gemakkelijk van het oppervlak glijden, waardoor de cabine langer schoon blijft en minder onderhoud nodig is.
Installatie en onderhoud
De installatie van deze douchecabine is eenvoudig dankzij de hoekinstap opstelling. De cabine is ontworpen om in de hoek van uw badkamer te passen, waardoor u de beschikbare ruimte in uw badkamer optimaal kunt benutten. Bovendien maakt de NANO coating het schoonmaken van de douchecabine een fluitje van een cent, waardoor u meer tijd overhoudt om te genieten van uw douche-ervaring.
Kies voor de Wiesbaden Douchecabine Skyline voor een combinatie van stijl, functionaliteit en gemak.
Specificaties
| serie | Skyline |
|---|---|
| diepte | |
| ean-code | 8719956087349 |
| hoogte | |
| kleur | Zwart |
| merk | Wiesbaden |
| glassoort | |
| vorm | |
| aantal-delen | |
| antikalkbehandeling | |
| glasdikte | 8 mm |
| kleur-profiel | |
| totale-breedte | |
| type-deur | |
| type-instap | |
| type-profielbevestiging | |
| type-glas | Helder |
| hoogte-glas | 200 cm |
| veiligheidsglas | Ja |
| glasbehandeling | NANO Antikalk coating |
| aantal-type-deuren | 2 Schuifdeuren |
| inclusief-douchebak | Nee |
| montage-wijze | Hoekprofiel |
| materiaal-grepen | Aluminium |
| afmeting-cabine | 100×100 cm |
| vorm-douchecabine | Vierkant |
| instap | Hoekinstap |
| inclusief-radio | Nee |
| inclusief-spiegel | Nee |
| inclusief-zitje | Nee |





















