Dornbracht Thermostaatkraan Bad Thermostaat 210mm Chroom
Artikelnummer: 34201979-00
€ 893,60
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- De thermostaatkraan maakt nauwkeurige temperatuurregeling mogelijk, waardoor u altijd de perfecte badtemperatuur heeft.
- Het chroomafwerking geeft een strakke, moderne uitstraling aan uw badkamer.
- Het product is ontworpen voor een eenvoudige installatie, waardoor het een haalbare doe-het-zelf taak is.
- Het merk Dornbracht staat bekend om hun duurzame en betrouwbare sanitaire producten.
- Het product heeft een afmeting van 210mm, waardoor het op een breed scala aan baden past.
- De thermostaatkraan zorgt voor een veilige badervaring, omdat het risico van plotselinge temperatuurschommelingen wordt geëlimineerd.
Vergroot uw badervaring met de Dornbracht Thermostaatkraan
Stel u voor dat u na een lange dag werken in een perfect warm bad stapt, geregeld door de Dornbracht Thermostaatkraan. Deze thermostaatkraan maakt nauwkeurige en consistente temperatuurregeling mogelijk, zodat u altijd de perfecte badtemperatuur heeft. U hoeft zich geen zorgen te maken over plotselinge temperatuurschommelingen – uw comfort is gegarandeerd.
Verrijkt uw badkamer met een luxueuze uitstraling
De chroomafwerking van dit product zorgt voor een strakke, moderne uitstraling. Het is alsof u een luxe spa in uw eigen huis heeft. Het product is ontworpen voor een eenvoudige installatie, waardoor het een haalbare doe-het-zelf taak is. Bovendien is de thermostaatkraan gemaakt door Dornbracht, een toonaangevend merk in sanitaire producten. U kunt er dus zeker van zijn dat u een hoogwaardig en betrouwbaar product in handen heeft.
De Dornbracht Thermostaatkraan heeft een afmeting van 210mm, waardoor het op een breed scala aan baden past. Of u nu een kleine of grote badkamer heeft, deze thermostaatkraan is het perfecte accessoire om uw badervaring te verbeteren. Stap in een wereld van comfort en luxe met de Dornbracht Thermostaatkraan.
Specificaties
| aantal-stopfuncties | |
|---|---|
| bediening | Handvat |
| bediening-voor-aan-uit | |
| breedte | 285 mm |
| diepte | 210 mm |
| glansgraad | |
| hartafstand | 150 mm |
| kleur | Chroom |
| materiaal | Messing |
| merk | Dornbracht |
| met-inbouwdeel | |
| montage | Muur |
| thermostatisch | |
| vorm-rozet | |
| garantie | 5 jaar |
| activatie | Handmatig |
| thermostatische-kraan | Ja |
| water-optie | Gemengd |
| waterbesparing | Nee |
| aantal-uitgangen | 2 uitgangen |
| druk | Standaard |
| gebruik | Voor bad |





















