Hotbath Archie Handdouche – Staafmodel – Geborsteld gunmetal PVD – AR440BGP
Artikelnummer: AR440BGP
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Voegt een vleugje luxe toe aan elke badkamer
- Duurzaam ontwerp garandeert langdurige prestaties
- Eenvoudig te installeren en te gebruiken
- Gunmetal PVD afwerking voor een unieke, stijlvolle look
- Het staafmodel biedt een sterke en gerichte waterstraal
- Ontworpen en geproduceerd door het prestigieuze merk Hotbath
Ervaar de luxe van de Hotbath Archie Handdouche
Ervaar een nieuwe dimensie van douchen met de Hotbath Archie Handdouche. Dit staafmodel handdouche, afkomstig van het gerenommeerde merk Hotbath, combineert superieure functionaliteit met een stijlvol design. De unieke, geborstelde gunmetal PVD afwerking geeft uw badkamer een luxueuze uitstraling terwijl de duurzame constructie zorgt voor langdurige prestaties.
De perfecte combinatie van design en kwaliteit
De Hotbath Archie Handdouche is ontworpen met oog voor detail. Het robuuste staafmodel zorgt voor een sterke en gerichte waterstraal, ideaal voor een verkwikkende douche-ervaring. De handdouche is eenvoudig te installeren en te gebruiken, waardoor u in een handomdraai een spa-achtige ervaring in uw eigen badkamer kunt creëren.
Tot slot is de Hotbath Archie Handdouche een onderdeel van de Archie serie van Hotbath, een assortiment dat bekend staat om zijn hoogwaardige kwaliteit en stijlvolle design. Met de aanschaf van dit product kiest u voor een duurzaam, betrouwbaar en bovenal stijlvol product dat uw dagelijkse douchebeleving naar een hoger niveau tilt.
Specificaties
| serie | Archie |
|---|---|
| aantal-straalsoorten-handdouche | 1.0 |
| diameter-handdouche | 2,4 cm |
| ean-code | 8720629191751 |
| glansgraad | Mat |
| kleur | Geborsteld gunmetal PVD |
| lengte | 148,2 cm |
| lengte-doucheslang | 148,2 cm |
| materiaal | RVS 316 |
| meedraaiende-aansluiting | Nee |
| merk | Hotbath |
| met-doucheslang | Ja |
| met-wandhouder | Ja |
| met-wateraansluiting | Ja |
| type-handdouche | Staafmodel |
| type-straalsoorten | Hotbath normaal |
| volumestroomklasse | A (6,9-8,7 l/min.) |






















