Hotbath Cobber Handdouche – Staafmodel – Geborsteld koper PVD – M447BCP
Artikelnummer: M447BCP
€ 388,00
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Gemaakt door Hotbath, een vooraanstaand merk in sanitair
- Stijlvolle, geborsteld koperen afwerking voegt een vleugje luxe toe aan uw badkamer
- Het staafmodel ontwerp zorgt voor gemakkelijke bediening, optimaal comfort en gebruiksgemak
- Gemaakt van duurzaam materiaal dat lang meegaat, wat betekent dat u minder vaak hoeft te vervangen
- Eenvoudig te monteren, waardoor u tijd en moeite bespaart bij de installatie
- Het PVD-proces zorgt voor een hardere en krasvastere coating, wat de levensduur van de handdouche verlengt
Transformeer uw badkamer met de stijlvolle en functionele Hotbath Cobber Handdouche. Dit premium sanitairproduct, geproduceerd door het gerenommeerde merk Hotbath, tilt uw badkamerbeleving naar een hoger niveau.
Stijlvol en duurzaam
Deze handdouche is niet alleen een praktische toevoeging aan uw badkamer, maar ook een esthetisch aantrekkelijke. De geborsteld koperen afwerking in PVD biedt een luxe uitstraling en past bij diverse badkamerstijlen. Maar deze handdouche ziet er niet alleen goed uit, hij is ook gebouwd om lang mee te gaan. Het duurzame materiaal en de PVD-coating zorgen voor een krasvaste en robuuste handdouche die jarenlang meegaat.
Gemak en comfort
Met zijn staafmodel ontwerp is de Hotbath Cobber handdouche gemakkelijk te bedienen en biedt hij optimaal comfort tijdens het douchen. De installatie is eenvoudig, waardoor u tijd en moeite bespaart. Of u nu uw oude handdouche vervangt of een geheel nieuwe badkamer inricht, deze handdouche is een uitstekende keuze.
Kies voor kwaliteit, duurzaamheid en stijl met de Hotbath Cobber handdouche. Uw badkamer verdient het beste.
Specificaties
| serie | Cobber |
|---|---|
| aantal-straalsoorten-handdouche | 1.0 |
| diameter-handdouche | 2,4 cm |
| ean-code | 8720143163593 |
| glansgraad | Mat |
| kleur | Geborsteld koper PVD |
| lengte | 150 cm |
| lengte-doucheslang | 150 cm |
| materiaal | Messing |
| meedraaiende-aansluiting | Nee |
| merk | Hotbath |
| met-doucheslang | Ja |
| met-wandhouder | Ja |
| met-wateraansluiting | Nee |
| type-handdouche | Staafmodel |
| type-straalsoorten | Hotbath normaal |
| volumestroomklasse | B (11,5-14,4 l/min.) |






















