Riho Lima Whirlpool – 190 x 90 cm – Rechthoekig – Wit – B053002005
Artikelnummer: B053002005
€ 1.585,20 Oorspronkelijke prijs was: € 1.585,20.€ 1.426,67Huidige prijs is: € 1.426,67.
Je bespaart € 131.01
Deze aanbieding is maar tijdelijk geldig.
En zolang de voorraad strekt.
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Het royale formaat van 190 x 90 cm biedt ruimte om volledig te ontspannen
- Het rechthoekige ontwerp optimaliseert de ruimte in uw badkamer
- Het krachtige whirlpoolsysteem biedt een heerlijke massage
- De witte kleur maakt het mogelijk om met diverse badkamerstijlen te combineren
- Gemaakt van hoogwaardig materiaal dat duurzaam en gemakkelijk te reinigen is
- Eenvoudige bediening voor een probleemloze gebruikservaring
Voeg een vleugje luxe toe aan uw badkamer met onze whirlpool. Dit product is ontworpen om uw badervaring naar een hoger niveau te tillen. Met zijn royale afmetingen van 190 x 90 cm biedt het ruime ligcomfort en voldoende ruimte om te ontspannen.
Een ongeëvenaarde wellness ervaring
Het krachtige whirlpoolsysteem biedt een intensieve watermassage om uw spieren te ontspannen en uw zorgen weg te spoelen. Geniet van het ultieme comfort en ontspanning in het comfort van uw eigen huis.
Stijlvol en duurzaam
Deze whirlpool heeft een rechthoekig ontwerp dat een moderne en strakke uitstraling geeft aan uw badkamer. De witte kleur is tijdloos en past bij elk interieur. Gemaakt van hoogwaardig materiaal, de whirlpool is duurzaam en gemakkelijk te onderhouden.
Het merk staat bekend om zijn kwaliteit en duurzaamheid. Met deze whirlpool kunt u er zeker van zijn dat u een product hebt dat jarenlang meegaat. De bediening is eenvoudig, zodat u zonder gedoe kunt genieten van uw bad.
Haal vandaag nog deze whirlpool in huis en transformeer uw dagelijkse badritueel in een spa-ervaring.
Specificaties
| serie | Lima |
|---|---|
| bediening | Pneumatisch |
| breedte | 90 cm |
| ean-code | 8714148615836 |
| glansgraad | Glanzend |
| hoogte | 59,5 cm |
| kleur | Wit |
| lengte | 190 cm |
| materiaal | Acryl |
| merk | Riho |
| vermogen | 800 W |
| afmeting | 190 x 90 cm |
| vorm | Rechthoekig |
| aantal-liters | 240 l |
| aantal-personen | 2.0 |
| aantal-rug-jets | 4 stuks |
| aantal-voeten-jets | 2 stuks |
| aantal-zij-jets | 6 stuks |
| met-badafvoer | Ja |
| met-badpanelen | Nee |
| met-bluetooth | Nee |
| met-bluetoothaudio | Nee |
| met-onderwaterverlichting | Nee |
| met-poten | Ja |
| met-whirlpoolsysteem | Ja |
| plaats-afvoergat | Midden |
| soort-injectie | Water |
| type-bad | Inbouwbad |
| aantal-bodemjets | 0.0 |





















