Wiesbaden Spiegel Wiesbaden Ribbella Met Frame 120 cm Mat Zwart – 38.3538
Artikelnummer: 38.3538
€ 267,00 Oorspronkelijke prijs was: € 267,00.€ 253,65Huidige prijs is: € 253,65.
Je bespaart € 11.03
Deze aanbieding is maar tijdelijk geldig.
En zolang de voorraad strekt.
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Creëert een ruimtelijk effect dankzij het grote formaat
- Duurzaam ontworpen om langdurig gebruik te weerstaan
- Eenvoudig te installeren met een universele montage
- Matzwart frame verhoogt de esthetiek van de ruimte
- Gemaakt door een betrouwbaar merk met uitstekende klantenservice
- Geeft je badkamer een tijdloze en elegante uitstraling
Voeg een vleugje elegantie toe aan je badkamer met de Wiesbaden Spiegel Ribbella. Dit uitstekende product van Wiesbaden, een van de meest betrouwbare merken in de sanitairbranche, belooft zowel stijl als functionaliteit.
Een royale weergave
Met een groot formaat van 120 cm, biedt de Wiesbaden Ribbella spiegel een royale weergave, waardoor het een ideale keuze is voor zowel kleine als grote badkamers. De ruime afmetingen creëren een ruimtelijk effect, waardoor je badkamer groter aanvoelt dan deze daadwerkelijk is.
Moderne uitstraling
De Wiesbaden Ribbella is niet alleen functioneel, maar ook een stijlvolle toevoeging aan je badkamer. Het heeft een matzwart frame dat een moderne en verfijnde uitstraling geeft. Bovendien zorgt de universele montage voor een probleemloze installatie.
Of je nu je dag begint of eindigt, de Wiesbaden Ribbella spiegel verhoogt de esthetiek van je badkamer en verbetert je dagelijkse routine. Gemaakt om langdurig gebruik te weerstaan, biedt deze spiegel een uitzonderlijke waarde voor je geld. Kies voor de Wiesbaden Ribbella en ervaar de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit.
“`
Specificaties
| serie | Ribbella |
|---|---|
| breedte | 120 cm |
| diepte | 4 cm |
| ean-code | 8720847406545 |
| hoogte | 75 cm |
| kleur | Mat zwart |
| merk | Wiesbaden |
| met-sensor | |
| met-verlichting | |
| montage | Hangend |
| kleur-lijst | |
| met-anticondens | |
| met-instelbare-kleurtemperatuur | |
| met-touch-knop | |
| type-verlichting | |
| vorm | Rechthoek |
| inclusief-verlichting | Nee |
| spiegelverwarming | Nee |
| inclusief-radio | Nee |





















