Wiesbaden Wandcloset Wiesbaden Metro met Zitting Diepspoel Wit – 32.3486
Artikelnummer: 32.3486
€ 319,00 Oorspronkelijke prijs was: € 319,00.€ 303,04Huidige prijs is: € 303,04.
Je bespaart € 13.19
Deze aanbieding is maar tijdelijk geldig.
En zolang de voorraad strekt.
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Voegt een moderne touch toe aan elke badkamer
- Gemaakt van robuuste materialen voor een lange levensduur
- Gemakkelijke en snelle installatie aan de wand
- Comfortabele zitting voor een optimale badkamerervaring
- Diepspoel technologie vermindert geuren en is eenvoudig te reinigen
- Het witte ontwerp maakt het gemakkelijk te combineren met andere badkameraccessoires
Verfraai uw badkamer met het Wiesbaden wandcloset. Dit moderne en stijlvolle product is ontworpen om uw badkamerervaring naar een hoger niveau te tillen.
Stijlvolle en duurzame constructie
Het Wiesbaden wandcloset is vervaardigd van topkwaliteit keramiek en heeft een duurzame witte afwerking. Dit zorgt niet alleen voor een verfijnde uitstraling, maar garandeert ook een lange levensduur. Het moderne ontwerp voegt een eigentijdse touch toe aan uw badkamer. Bovendien is de installatie aan de wand eenvoudig en snel, waardoor u in een mum van tijd kunt genieten van uw nieuwe toilet.
Comfort en hygiëne
Comfort en hygiëne gaan hand in hand in dit Wiesbaden wandcloset. De comfortabele zitting zorgt voor een optimale badkamerervaring, terwijl de diepspoel technologie geuren vermindert en het toilet gemakkelijk te reinigen is. Bovendien zorgt de witte kleur van het toilet ervoor dat het gemakkelijk te combineren is met andere badkameraccessoires, waardoor u een harmonieus en stijlvol geheel kunt creëren.
Upgrade uw badkamer met het Wiesbaden wandcloset en ervaar het verschil. Deze combinatie van kwaliteit, stijl, comfort en hygiëne maakt het de perfecte keuze voor uw huis.
Specificaties
| diepte | |
|---|---|
| ean-code | 8718053680118 |
| glansgraad | |
| kleur | Wit |
| merk | Wiesbaden |
| met-deksel | Ja |
| vuilafstotend | |
| kleur-zitting | Wit |
| met-toiletbril | |
| wervelspoeling | |
| zonder-spoelrand | |
| is-kindertoilet | |
| softclose | Ja |
| spoelrand | Ja |
| spoelvorm | Diepspoel |
| hoh-bevestiging-toiletbril | 15 cm |
| materiaal-zitting-deksel | Duroplast |
| vorm-toilet | Ovaal |
| materiaal-toiletpot | Keramiek |
| soort-toilet | Hangend toilet |
| toilet-breedte | 36 cm |
| toilet-diepte | Verlengd |
| quick-release | Ja |
| toilet-hoogte | 34 cm |
| hoh-ophangbevestiging | 23 cm |
| toiletpot-aansluiting | Achter (pk) |
| toilet-behandeling | EasyCleaning glazuur |





















