Wiesbaden Wandcloset Wiesbaden Neptunus 2.0 Rimless met Neptunus 2.0 toiletzitting Glans Wit – 32.4612
Artikelnummer: 32.4612
€ 139,00 Oorspronkelijke prijs was: € 139,00.€ 132,05Huidige prijs is: € 132,05.
Je bespaart € 5.75
Deze aanbieding is maar tijdelijk geldig.
En zolang de voorraad strekt.
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Het rimless ontwerp zorgt voor een eenvoudige schoonmaak en verbeterde hygiëne
- De glanzend witte afwerking past naadloos in elke badkamerstijl
- Gemaakt door Wiesbaden, een gerenommeerd merk in de sanitairwereld
- Komt met een bijpassende Neptunus 2.0 toiletzitting
- Het wandcloset is eenvoudig te monteren aan de muur
- Duurzaam vervaardigd materiaal garandeert een lange levensduur
Verrijk uw badkamer met de elegantie en functionaliteit van de Wiesbaden Wandcloset Wiesbaden Neptunus 2.0. Dit innovatieve product is meer dan alleen een toilet; het is een combinatie van design, technologie en comfort.
Gemak en Hygiëne met Rimless Design
Het rimless ontwerp van dit toilet zorgt voor een optimale spoeling, waardoor het toilet eenvoudiger schoon te maken en hygiënischer is dan traditionele toiletten. U hoeft zich geen zorgen meer te maken over ophopend vuil of bacteriën in moeilijk bereikbare gebieden, omdat er simpelweg geen verborgen hoekjes zijn.
Esthetiek en Duurzaamheid in één
De glanzend witte afwerking geeft dit toilet een strakke en moderne uitstraling, waardoor het naadloos in elke badkamerstijl past. Bovendien is het toilet vervaardigd uit duurzaam materiaal dat een lange levensduur garandeert. De bijpassende Neptunus 2.0 toiletzitting maakt de look compleet en zorgt voor extra comfort.
Als product van Wiesbaden, een gerenommeerd merk in de sanitairwereld, kunt u erop vertrouwen dat dit toilet van hoge kwaliteit is en dat het voldoet aan alle standaarden voor moderne badkamers. Bovendien is het eenvoudig te monteren aan de muur, waardoor u geen zorgen hoeft te maken over de installatie.
Specificaties
| serie | Neptunus |
|---|---|
| diepte | |
| ean-code | 8721214104088 |
| glansgraad | |
| kleur | Wit |
| merk | Wiesbaden |
| met-deksel | Ja |
| vuilafstotend | |
| kleur-zitting | Wit |
| met-toiletbril | |
| wervelspoeling | |
| zonder-spoelrand | |
| is-kindertoilet | |
| spoelrand | Nee |
| spoelvorm | Diepspoel |
| hoh-bevestiging-toiletbril | 15.5 cm |
| vorm-toilet | Standaard |
| materiaal-toiletpot | Keramiek |
| soort-toilet | Hangend toilet |
| toilet-breedte | 35.6 cm |
| toilet-diepte | 52.6 cm |
| toilet-hoogte | 36.9 cm |
| hoh-ophangbevestiging | 18 cm |
| toiletpot-aansluiting | Achter (pk) |





















