Wiesbaden Wandcloset Wiesbaden Vesta Rimless Tornado Flush met Softclose Toiletzitting Glans Wit – 32.2511
Artikelnummer: 32.2511
€ 399,20 Oorspronkelijke prijs was: € 399,20.€ 379,24Huidige prijs is: € 379,24.
Je bespaart € 16.50
Deze aanbieding is maar tijdelijk geldig.
En zolang de voorraad strekt.
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Het wandcloset is ontworpen met Vesta Rimless Tornado Flush technologie voor een krachtige, grondige spoeling
- Voorzien van een softclose toiletzitting die zacht en stil sluit, waardoor schade en lawaai worden voorkomen
- Glans witte afwerking geeft uw badkamer een schone, frisse uitstraling
- Geproduceerd door Wiesbaden, een merk bekend om zijn hoogwaardige sanitaire producten
- Het wandcloset is eenvoudig te installeren en te onderhouden
- Het rimless ontwerp maakt schoonmaken gemakkelijker en garandeert optimale hygiëne
Upgrade uw badkamer met het Wiesbaden Wandcloset. Dit stijlvolle, functionele toilet is ontworpen om superieure prestaties te leveren, terwijl het ook bijdraagt aan de esthetiek van uw ruimte.
Innovatieve spoeltechnologie
Uitgerust met Vesta Rimless Tornado Flush technologie, levert dit wandcloset een krachtige spoeling. Deze innovatieve technologie garandeert een grondige reiniging na elk gebruik, waardoor de behoefte aan meerdere spoelingen wordt geëlimineerd en water wordt bespaard.
Comfort en stijl in één
De softclose toiletzitting voorkomt harde slagen en het daaruit voortvloeiende lawaai en mogelijke schade. Het glanzend witte oppervlak geeft niet alleen een schone, moderne uitstraling, maar is ook eenvoudig schoon te houden en te onderhouden.
Wiesbaden is een merk dat bekend staat om zijn hoogwaardige sanitaire producten, en dit toilet is daarop geen uitzondering. Het is gemaakt van duurzame materialen die ontworpen zijn om lang mee te gaan, en met het rimless ontwerp kunt u er zeker van zijn dat het de hoogste hygiënenormen handhaaft.
Maak de keuze voor comfort, efficiëntie en stijl. Kies voor het Wiesbaden Wandcloset.
Specificaties
| serie | Vesta |
|---|---|
| diepte | |
| ean-code | 8720847403087 |
| glansgraad | |
| kleur | Wit |
| merk | Wiesbaden |
| met-deksel | Ja |
| vuilafstotend | |
| kleur-zitting | Wit |
| met-toiletbril | |
| wervelspoeling | |
| zonder-spoelrand | |
| is-kindertoilet | |
| softclose | Ja |
| spoelrand | Ja |
| breedte-zitting | 36 cm |
| hoogte-zitting | 3 cm |
| materiaal-zitting-deksel | Duroplast |
| vorm-toilet | Rond |
| soort-toilet | Hangend toilet |
| toilet-breedte | 36 cm |
| toilet-diepte | 52 cm |
| quick-release | Ja |
| toilet-hoogte | 35,5 cm |





















