Wiesbaden Wiesbaden rooster standaard voor 3e generatie douchegoot 110 x 7 cm RVS – 33.4218
Artikelnummer: 33.4218
€ 54,99
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Vervaardigd uit een sterk en duurzaam materiaal, RVS, voor een lange levensduur
- Speciaal ontworpen voor de 3e generatie douchegoot, waardoor het een perfecte match is
- Met een afmeting van 110 x 7 cm past dit rooster op de meeste standaard douchegoten
- Dankzij het merk Wiesbaden bent u verzekerd van een kwaliteitsproduct
- Het RVS materiaal zorgt voor een moderne en strakke uitstraling in uw douche
- Eenvoudig te installeren dankzij de standaard afmetingen en het ontwerp
Maak uw doucheruimte compleet met het Wiesbaden rooster speciaal ontworpen voor de 3e generatie douchegoot. Dit rooster, vervaardigd uit duurzaam RVS, is niet alleen functioneel, maar voegt ook een modern en strak element toe aan uw douche.
Kwaliteit en duurzaamheid
Als het gaat om badkameraccessoires, dan is Wiesbaden een merk dat u kunt vertrouwen. Dit rooster is geen uitzondering. Gemaakt van RVS, een materiaal bekend om zijn duurzaamheid, kunt u er zeker van zijn dat dit rooster bestand is tegen de vochtige omstandigheden in uw badkamer en een lange levensduur heeft.
Perfecte match voor uw douchegoot
Dit rooster is speciaal ontworpen voor de 3e generatie douchegoot. Met zijn afmetingen van 110 x 7 cm past het perfect op de meeste standaard douchegoten. De installatie is eenvoudig, waardoor u snel kunt genieten van uw vernieuwde douche-ervaring.
Met het Wiesbaden rooster voegt u niet alleen functionaliteit toe aan uw douchegoot, maar ook een stukje design. Het RVS materiaal zorgt voor een moderne en strakke uitstraling die in elke badkamer past. Kies voor kwaliteit en stijl, kies voor het Wiesbaden rooster voor de 3e generatie douchegoot.
Specificaties
| serie | 3e Generatie |
|---|---|
| afsluitbaar | Nee |
| breedte | 62 mm |
| ean-code | 8718858073900 |
| hoogte | 23.5 mm |
| kleur | |
| lengte | 1078 mm |
| merk | Wiesbaden |
| materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| materiaal-rooster | Roestvaststaal (RVS) |
| vorm-rooster | Rechthoekig |
| vorm-roosterperforatie | Gleuf |
| verpakkingseenheid-groot | 1 |
| lengte-verpakking | 119.4 |
| breedte-verpakking | 7.5 |
| hoogte-verpakking | 3.3 |
| bruto-gewicht-incl-verpakking | 1420.0 |
| verpakkingseenheid-klein | 1 |
| rooster-voor-glas | Nee |
| rooster-voor-tegels | Nee |
| materiaaldikte-rooster | 2 mm |





















