Wiesbaden Wiesbaden Safety Glass 2.0 Inloopdouche + Muurprofiel 1000×2000 10mm NANO glas – 20.3757
Artikelnummer: 20.3757
€ 358,99
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Veiligheidsglas van 10mm dik zorgt voor een robuuste en duurzame douchewand
- NANO-coating maakt de douchewand water- en vuilafstotend, wat bijdraagt aan een eenvoudige reiniging
- De royale afmetingen van 1000x2000mm bieden voldoende ruimte voor een comfortabele douchebeurt
- Geleverd met muurprofiel voor een eenvoudige en stevige installatie
- Het transparante glas biedt een moderne en stijlvolle uitstraling
- Geproduceerd door een betrouwbaar merk dat bekend staat om zijn kwaliteit en design
Maak uw badkamer compleet met de luxueuze inloopdouche van topkwaliteit. De royale afmetingen van 1000x2000mm zorgen voor een ruime en comfortabele douchebeurt. De douchewand is gemaakt van veiligheidsglas van 10mm dik, wat zorgt voor een robuuste en duurzame douchewand.
Stijlvol en modern design
De douchewand is gemaakt van transparant glas, wat een stijlvolle en moderne uitstraling geeft aan uw badkamer. De minimalistische vormgeving past perfect in elke moderne badkamer en maakt de inloopdouche tot een echte blikvanger.
Eenvoudige installatie en onderhoud
Bij de douchewand wordt een muurprofiel geleverd voor een eenvoudige en stevige installatie. De douchewand is voorzien van een NANO-coating, die water- en vuilafstotend is. Dit maakt de douchewand eenvoudig te reinigen en draagt bij aan een langere levensduur. Kies voor kwaliteit en stijl met deze prachtige inloopdouche.
Specificaties
| serie | Safety Glass |
|---|---|
| breedte | 100 cm |
| ean-code | 8719323033856 |
| hoogte | |
| merk | Wiesbaden |
| montagewijze | |
| glassoort | |
| met-handdoekhouder | |
| aantal-delen | |
| antikalkbehandeling | |
| glasdikte | 10 mm |
| kleur-profiel | |
| montagezijde | |
| type-profielbevestiging | |
| type-stabilisatiestang | |
| materiaal-profiel | Aluminium |
| type-glas | Helder |
| hoogte-glas | 200 cm |
| veiligheidsglas | Ja, Safety Glass |
| glasbehandeling | NANO Antikalk coating |
| aantal-type-deuren | 1 Delig |
| profielloos | Nee |
| gespiegeld-plaatsen | Ja |
| montage-wijze | Muurprofiel |
| afmeting-wand | 100×200 cm |





















