Wiesbaden Zenti fonteinkast 40 x 22 cm glans wit – 38.3940
Artikelnummer: 38.3940
€ 389,00
Meerdere producten nodig?
Bij meerdere producten kunnen we vaak scherpere prijzen aanbieden. Het kan zijn dat hetgeen waar je naar op zoek bent nog niet op de webshop staat, hier zijn wij druk mee bezig. Dit betekent natuurlijk niet dat wij het niet hebben!
Meer informatie
- Biedt voldoende ruimte voor al uw badkamerbenodigdheden
- Gemaakt door een betrouwbaar en bekend merk op het gebied van sanitair
- Past in elke badkamer dankzij het universele witte design
- Hoge kast van 160 cm zorgt voor efficiënt gebruik van de verticale ruimte
- Smalle afmetingen van 35×35 cm nemen minimale vloeroppervlakte in beslag
- Duurzaam en makkelijk te onderhouden
Geef uw badkamer een upgrade met deze prachtige kast. Het is ontworpen door een toonaangevend merk in sanitair en straalt kwaliteit en stijl uit. De universele witte kleur past perfect in elke badkamerinrichting, waardoor dit meubelstuk de ideale keuze is voor elk huis.
Optimale opslagruimte
Deze kast heeft twee ruime deuren, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot uw badkamerbenodigdheden. Bovendien is de kast 160 cm hoog, wat betekent dat hij efficiënt gebruik maakt van de verticale ruimte in uw badkamer. Met zijn smalle afmetingen van 35×35 cm neemt deze kast minimale vloeroppervlakte in beslag, wat hem perfect maakt voor kleinere badkamers of voor mensen die gewoon meer ruimte willen hebben.
Hoogwaardige kwaliteit
Als onderdeel van het assortiment van een gerenommeerd sanitairmerk, kunt u erop vertrouwen dat deze kast van uitstekende kwaliteit is. Hij is duurzaam en eenvoudig te onderhouden, wat betekent dat hij er jarenlang als nieuw uit zal zien. Kies voor deze kast en geef uw badkamer een stijlvolle en praktische upgrade.
Specificaties
| serie | Vision |
|---|---|
| breedte | 350 mm |
| diepte | 350 mm |
| ean-code | 8718858079575 |
| glansgraad | Hoogglans |
| hoogte | 1600 mm |
| merk | Wiesbaden |
| model | Hoog |
| montagewijze | Wand |
| aantal-deuren | |
| aantal-laden | 0.0 |
| design-front | |
| draairichting-deur | |
| kleur-corpus | Wit |
| kleur-kast | |
| materiaal-corpus | MDF |
| materiaal-front | MDF |
| materiaal-kast | |
| met-handdoekhouder | Nee |
| uitvoering-handgrepen | Geïntegreerd |
| aantal-deuren-totaal | 2.0 |
| kleur-front | Wit |
| aantal-deuren-linksdraaiend | 0.0 |
| aantal-deuren-rechtsdraaiend | 0.0 |
| aantal-open-vakken | 0.0 |
| aantal-tuimeldeuren | 0.0 |
| met-afdekblad | Nee |
| verpakkingseenheid-groot | 1.0 |
| lengte-verpakking | 167.0 |
| breedte-verpakking | 40.0 |
| hoogte-verpakking | 40.0 |
| verpakkingseenheid-klein | 1.0 |
| met-waskorf | Nee |
| met-accent-inleg-contrastkleur | Ja |
| aantal-schuifdeuren | 0.0 |
| aantal-roldeuren | 0.0 |





















